26/10/2025
Kedves Vendégeink!
Nehéz szívvel, de szeretnénk tudatni veletek, hogy jövő hét pénteken, 2025.10.31-én utoljára nyitjuk ki kapuinkat.
32 év után eljött az idő, hogy búcsút vegyünk a helytől, ahol annyi jókedv, nevetés és emlék született.
Hálásan köszönjük mindenkinek, aki az évek során betért hozzánk – egy korsó sörre, egy beszélgetésre, vagy csak egy mosolyra.
Köszönjük, hogy a történetünk részei voltatok. 😊
Gyertek el a hét folyamán még egyszer utoljára, hogy együtt koccinthassunk az elmúlt három évtizedre! 🍻🥂
- A Kétlyukú csapata -