08/10/2024
Pálinkát csak akkor igyál...
✔️ha jó kedved van
✔️ha rossz kedved van
✔️ha éhes vagy
✔️ha pont most ettél
✔️ha fáj a lábad
✔️ha nem fáj semmid
✔️ha fázol
✔️ha rossz napod van
✔️ha vidám vagy
✔️vagy ha eleged van a hülye tanácsokból 😃
Mindezekre szívből ajánljuk a 𝐆𝐨̋𝐳𝐞𝐫𝐨̋ termékcsaládunkat. Hagyományos gőzfűtéses, kisüsti lepárlással készült gyümölcspálinkák.
𝐛𝐚𝐫𝐚𝐜𝐤 | 𝐛𝐢𝐫𝐬 | 𝐬𝐳𝐢𝐥𝐯𝐚 | 𝐦𝐞𝐠𝐠𝐲 | 𝐤𝐨̈𝐫𝐭𝐞
Melyik gyümölcspálinkát kóstolnád meg?
Termékeinket megtaláljátok a webshopunkban!
https://bekesipalinka.com/.../termekkateg.../gozero-palinka/