01/01/2014
Ez egy tökéletes Szilveszteri záróbuli volt !!!! :-) Köszönjük minden kedves vendégünknek és barátunknak, hogy velünk töltötték az elmúlt éveket, hónapokat és ezt az utolsó napot. Most egy kis pihenő jön, de szerintem még találkozunk!!! Boldog, bulikban gazdag új évet kívánok nektek... Sziasztok.... :-))))