04/06/2021
Kedves Vendégeink!
Nagyon sokan kerestetek minket a nyitással kapcsolatban, és biztosan még többen vártátok, hogy jelentkezzünk. Sajnos a szerződésünk lejárta után, nem mi lettünk a szerencsés pályázók a K14 és a Móló üzemeltetésére, így fájó szívvel búcsúzunk Tőletek. Szeretnénk megköszönni Nektek az elmúlt 3 évet, reméljük, hogy számotokra is rengeteg szuper emléket és vidáman eltöltött estét szereztünk! Nagyszerű társaságok jöttek össze, nagy koccintások, hajnalig tartó beszélgetések, közös szurkolások, szülinapok, lánybúcsúk, esküvők, retró discok és megannyi más alkalomnak voltunk részesei 🥰 Köszönjük Nektek! Hajrá Újpest, hajrá lilák! 💜