20/06/2026
Köszönjük a hatalmas érdeklődést, egy újabb szTORI-t sikerült közösen létrehoznunk🤗
Reméljük mindenkinek ízlett a hamburger és mindenki jól érezte magát!
Július 25-én újra találkozunk, hamarosan jövünk a részletekkel😉
Addig is:
“Ma egy Tori, holnap sztori!”🍻