20/01/2020
Dragi svi... (od posjetitelja same stranice do svih dragih gostiju koji ste posjećivali Caffe bar "Ikar"... Svi ste svojim dolaskom uljepšavali trenutke u danu.. Bili sezonski, povremeni ili svakodnevni gosti. Hvala Vam na svemu😉.
Bilo je svakakvih dana, i lijepih i loših. Ali lijepih je ipak bilo više😉😉
Nije uvijek bilo idealno.. ali je bilo, priznajte, uvijek zanimljivo😃😃
I zato imajući u sjećanju samo lijepe uspomene sa svima vama. I sa jednom, jedinom i neponovljivom Lady Di (kako ju je većina zvala) i mojom Didi. Odlučila sam zagasiti ovu stranicu...
Zato još jednom hvala vam svima na svemu.
I za kraj nekoliko slika da se nakratko svi prisjetimo naše Didi i nekoliko trenutaka od mnogo njih😊😊