22/12/2022
Jóreggelt mindenkinek ! Ma korán keltem !! Készitettem egy kávét közben néztem a napfelkeltét !! Elgondolkodva a karácsony közelségéről értelméről ??? Kérdezgetve magam valyon jól csináltam az életem ? Jó döntéseket hoztam az évek során ?? Végig gondoltam a karácsont a szeretet ünnepét az értelmét !!!!! És ebben pillanatban édesanyám jutott eszembe !!!!!! és visszafordithatlan síràsba kezdtem !!!! Szinte éreztem a szivem megszakad !!!! Meg csak gyerek voltam amikor meghalt 33 éve!!!!! 33 karacsony telt el !!!!!! Anèlkül akinek köszönhetem az életem aki világra hozott élete adott nekem nem tudom megölelni nem tudom elmondani neki mennyire hálás vagyok mennyire hiányzik kimondhatatlanúl !!!!! potyognak könnyeim ezek sorok irván és bár tudom az én karácsonyom soha nem lessz teljes !!!! Azok kik abban részesültök hogy édesanyátok él !!!!!!! Őleljètek át mondjátok szeretlek anyukám mert a legnagyobb dolog az életben !! Én már nem tehetem 33 hosszú éve !!!!!!!!! Isten nyugosztalja békébe 🙏🙏🙏