Kick Off Sportspub

Rutevejledning Website Kontakt virksomheden

Kick Off Sportspub Odenses hyggeligste sportsbar Velkommen til Odenses hyggeligste sportspub. Vi viser alt inden for sportens verden på vores 3 storskærme og 7 fladskærme.
(290)

Vi viser bl.a. Premier League, Bundesliga, Superliga, Champions League, landskampe osv. Vi viser selvfølgelig også cykelsport, ishockey, golf, tennis, skiskydning og meget andet. Tjek det fulde program på vores hjemmeside. Har du særlige ønsker, kan vi ofte også hjælpe med det. Spørg i baren eller skriv til os enten her på Facebook eller på mail. Vi har faste lave priser på fadøl. Studierabat på store fadøl mandag til fredag og fredagsbar med billige fadøl hver fredag fra kl. 12-19. Derudover har vi også en Playstation 3, så du og vennerne kan spille Fifa på storskærm. Og så tilbyder vi selvfølgelig også gratis Wifi.

Mandag 26. okt19.00 FCK - OB 21.00 Sevilla - Osasuna 21.00 Walsall - Salford Metal Ligaen19.00 Frederikshavn - OIK
25/10/2026

Mandag 26. okt
19.00 FCK - OB
21.00 Sevilla - Osasuna
21.00 Walsall - Salford
Metal Ligaen
19.00 Frederikshavn - OIK

Kampreferat af F.C. København-OB

Søndag 25. okt13.00 Crystal P. - Chelsea (W) 13.00 Hibs - Celtic 14.00 SIF - FCN 15.00 Crystal P. - Newcastle 15.00 Hull...
24/10/2026

Søndag 25. okt
13.00 Crystal P. - Chelsea (W)
13.00 Hibs - Celtic
14.00 SIF - FCN
15.00 Crystal P. - Newcastle
15.00 Hull - Brentford
15.00 Liverpool - Brighton
15.00 Man. United - Bournemouth
16.00 Horsens - Sønderjyske
17.15 Marseille - Le Havre
17.30 Freiburg - B. München
17.30 Sunderland - Leeds
18.00 AGF - Viborg
18.00 Lecce - Juventus
18.30 Sociedad - Levante
19.00 Man. United - Man. City (W)
20.45 Udinese - Milan
20.45 Paris SG - Lyon
21.00 Barcelona - R. Madrid
NFL
19.00 ?-?
Formel 1
21.00 USAs Grand Prix

Lørdag 24. okt13.00 Hillerød - AAB 13.30 Aston Villa - Man. City 13.30 Charlton - Norwich 13.30 EFB - Fredericia 13.45 T...
23/10/2026

Lørdag 24. okt
13.00 Hillerød - AAB
13.30 Aston Villa - Man. City
13.30 Charlton - Norwich
13.30 EFB - Fredericia
13.45 Tottenham – Arsenal
15.30 Paderborn - HSV
16.00 Arsenal - Everton
16.00 Coventry - Fulham
16.00 Stoke - Bristol C.
16.00 West Ham - Southampton
16.15 Santander - Espanyol
18.00 Napoli - Roma
18.30 Chelsea - Tottenham
18.30 Dortmund - E. Frankfurt
18.30 Valencia - R. Madrid
18.30 Vejle - Aarhus Fr.
20.45 Lazio - Parma
20.45 Lens - Paris FC
21.00 Atl. Madrid - Deportivo
Formel 1
23.00 USAs Grand Prix kval

Fredag 23. okt12.00 - 19.00 Fredagsbar18.30 Darmstadt - St. Pauli 18.30 Bochum - Wolfsburg 19.00 Hvidovre - Køge 19.00 R...
22/10/2026

Fredag 23. okt
12.00 - 19.00 Fredagsbar
18.30 Darmstadt - St. Pauli
18.30 Bochum - Wolfsburg
19.00 Hvidovre - Køge
19.00 Randers - BIF
20.30 Stuttgart - Gladbach
20.45 Brest - Nice
20.45 Torino - Monza
21.00 Alaves - Malaga
21.00 Bolton - Middlesbrough
21.00 Ipswich - Nottingham
Metal Ligaen
19.00 OIK - Sønderjyske
Belgisk Strong Ale

Torsdag 22. oktEuro League18.45 Juventus - Rennes 18.45 L**h Poznan - Sunderland 18.45 Sturm Graz - Marseille 21.00 Bour...
21/10/2026

Torsdag 22. okt
Euro League
18.45 Juventus - Rennes
18.45 L**h Poznan - Sunderland
18.45 Sturm Graz - Marseille
21.00 Bournemouth - Milan
21.00 Celtic - Celta Vigo
21.00 Omonia - Benfica
Conference League
18.45 Egnatia - FCM
18.45 Gent - AGF
18.45 Hajduk Spilt - Ajax
21.00 Brighton - Zalgiris
21.00 FCK - Braga
21.00 Hearts - FCN
21.00 Monaco - Freiburg

Onsdag 21. oktChampions League18.45 Como - Man. United18.45 Lille – Galatasaray21.00 Aston Villa – Viking21.00 B. Münche...
20/10/2026

Onsdag 21. okt
Champions League
18.45 Como - Man. United
18.45 Lille – Galatasaray
21.00 Aston Villa – Viking
21.00 B. München – Arsenal
21.00 Betis – Feyenoord
21.00 Club Brügge – Lens
21.00 Inter – Shakhtar
21.00 R. Madrid – Leipzig
21.00 Sp. Lissabon - Lask Linz
Prøv en frisk IPA på Fad:
Anarkist Pink Fruit IPA

Tirsdag 20. oktChampions League18.45 Fenerbahce - Sl. Prag18.45 Sabah – Dortmund21.00 Liverpool – Villarreal21.00 Man. C...
19/10/2026

Tirsdag 20. okt
Champions League
18.45 Fenerbahce - Sl. Prag
18.45 Sabah – Dortmund
21.00 Liverpool – Villarreal
21.00 Man. City - AEK Athen
21.00 Napoli – Bodø/Glimt
21.00 Paris SG – Barcelona
21.00 Porto – PSV
21.00 Roma – Bratislava
21.00 Stuttgart - Atl. Madrid
5 Heineken 140kr

Mandag 19. okt18.30 Monza - Cagliari19.00 Viborg - FCM 20.45 Parma - Torino21.00 Getafe - Vallecano 21.00 Tottenham - Co...
18/10/2026

Mandag 19. okt
18.30 Monza - Cagliari
19.00 Viborg - FCM
20.45 Parma - Torino
21.00 Getafe - Vallecano
21.00 Tottenham - Coventry
Metal Ligaen
19.00 OIK - Herlev

Søndag 18. okt13.00 2. Bundesliga ?-? 13.00 Chelsea - Tottenham (k) 13.00 Hvidovre - Hillerød 14.00 Lyngby - FCN 14.00 S...
17/10/2026

Søndag 18. okt
13.00 2. Bundesliga ?-?
13.00 Chelsea - Tottenham (k)
13.00 Hvidovre - Hillerød
14.00 Lyngby - FCN
14.00 Sønderjyske - SIF
15.00 Bournemouth - Sunderland
15.00 Brighton - Crystal P.
15.00 Leeds - Man. United
16.00 Celtic - Hearts
16.00 OB - BIF
17.30 Gladbach - Hoffenheim
17.30 Nottingham - Arsenal
18.00 FCK - AGF
18.00 Milan - Atalanta
18.30 Malaga - Sociedad
20.45 Lyon - Nice
20.45 Juventus - Atalanta
21.00 R. Madrid - Sevilla
NFL
19.00 ?-?

Lørdag 17. okt13.00 AAB - Vejle 13.30 Everton - Chelsea 13.30 Championship ?-? 13.30 Millwall - Lincoln 13.30 Watford - ...
16/10/2026

Lørdag 17. okt
13.00 AAB - Vejle
13.30 Everton - Chelsea
13.30 Championship ?-?
13.30 Millwall - Lincoln
13.30 Watford - Charlton
13.45 Arsenal - Birmingham (k)
15.30 HSV - Stuttgart
16.00 Brentford - Liverpool
16.00 Derby - Stoke
16.00 Fulham - Hull
16.00 Man. City - Ipswich
16.00 Swansea - West Ham
17.15 Strasbourg - Paris SG.
18.00 Bologna - Inter
18.30 B. München - Leipzig
18.30 Betis - Barcelona
18.30 Fredericia - Hobro
18.30 Newcastle - Aston Villa
20.30 Hannover - St. Pauli
20.45 Lille - Brest
20.45 Roma - Genoa
21.00 Dundee - Rangers
21.00 Valencia - Bilbao

Adresse

Overgade 45
Odense
5000

Åbningstider

Mandag 15:00 - 00:00
Tirsdag 15:00 - 00:00
Onsdag 15:00 - 00:00
Torsdag 15:00 - 00:00
Fredag 12:00 - 02:00
Lørdag 13:00 - 02:00
Søndag 13:00 - 23:00

Underretninger

Bliv den første, der får besked: Vi sender dig en e-mail, når Kick Off Sportspub offentliggør nyheder og tilbud. Din e-mailadresse bliver ikke brugt til andre formål, og du kan til enhver tid afmelde dig.

Kontakt Virksomheden

Send en besked til Kick Off Sportspub:

Genveje

Del

Kategori