18/05/2020
❗️Kedves Ismerőseink és barátaink. Sajnálattal kell közöljük veletek, hogy az éttermet családi okok miatt nem fogjuk tudni tovább üzemeltetni.
Amennyiben erőt és energiát érez valaki ennek a csodás lehetőségnek a tovább viteléhez, kérem keressen privát üzenetben.
Az egész Know-how berendezés és árukészlet várja, hogy valaki rátaláljon
Ha érdekel biztos meg tudunk egyezni.
Puszi 😉