05/03/2024
Naši milí návštěvníci,
je na čase podělit se s vámi o novinky. Všechno jednou končí a něco nového začíná, tak je to i s naším milovaným bistrem U nás na zámku. Máme za sebou krásné dvě sezony, také mnoho zkušeností a v sobě spoustu vděčnosti za to celé! 🤍Život nás právě teď posílá na jiná místa, proto jsme se rozhodly krásné zámecké prostory předat (se slzičkou v oku) do dalších šikovných rukou. Život na zámku nekončí a už teď můžeme prozradit, že se od 1. května můžete těšit na nový (věříme, že skvělý) provoz! ✨
Jak nás znáte, bez rozloučení by to nešlo! Proto U nás na zámku pod naším vedením uspořádáme poslední akci, na kterou Vás všechny srdečně zveme!
V sobotu 23. března otevřeme klasicky od 14:00h a zajít můžete na cokoli dobrého. Večerem nás provede skvělé Duo Evergreen. 🎶 Budeme se na vás moc a moc těšit!
P.S.: Nakoupené poukazy můžete vyčerpat buď 23. března, nebo se s námi individuálně domluvit na vrácení penízků 😉