12/01/2026
Přátelé rockeři a metalisti.
Píši ohledně ubytování a organizaci v našem kempu GuB na Masters of Rock. Co se týká ubytování, věřím že ten kdo už u nás byl tak má svoje místo a vždy jste se dohodli i se sousedy. Samozřejmě dřívější příjezd bude vždy lepší. Kdo bude chtít může si místo přijet i označit nebo postavit stany předem. Proč to píšu .... budeme fungovat v omezeném počtu lidí. O 50 kč zdražíme poplatek jak za osobu tak i osobní auta, karavany a dodávky o 200 kč na celý pobyt. Prosím nezapomeňte ne rekreační poplatek městu.
Tombola letos nebude.
Hospoda bude otevřená od 7.00-0.1 hodin a po domluvě i déle. Polévky budou tak i ostatní občerstvení, ale jen u výčepu.
Doufáme, že i přes tyto překážky nám zanecháte přízeň a my se za to maximálně postaráme o vaši spokojenost.
Těšíme se na vás GuB