27/05/2026
Vážení zákazníci,
naše Vildenberská nahoře i dole BEZ je zpět!😍
Vildenberská nahoře i dole BEZ🍺↕️🌼🏵
Pivečko je světlé svrchně kvašené, chmelené odrůdou z Austrálie 🌿🇦🇺🦘, jejíž chuť lehce připomíná rozkvetlou louku. 🌼🌷🏵🌸 Vařené je vyhradně ze světlých sladů.🌾🌾Bezové květy jsme vymacerovali, přidali nakrájené citróny 🍋🍋 a v této kombinaci tak vzniklo báječné originální osvěžující letní pivečko.🧡🍻
Od dnešního dne na čepu i v PET!🥰
Tak přijďte ochutnat. 😊