15/12/2015
Vážení návštěvníci, milí přátelé!
V sobotu 19. 12. 2015 již od 16:00 si vás dovolujeme pozvat na rozlučkový večírek, kde společně zapijeme ukončení činnosti Galerie Klubu 100chov.
Aby večírek mohl být řádně bujarý uspořádáme výprodejové "SLEVOBRANÍ"!!!
Tedy ceny srazíme na kolena:
•panák výběrového třtinového rumu jednotná cena 40,- Kč (namísto 65,- Kč), stejně tak irské whisky
•panák tuzemáku 20,- Kč, stejně tak zelená
•tatranský čaj, ochucené vodky, becherovka a další klesají na 30,- Kč za panáka
•svařák 30,- Kč, presso s mlékem 20,- Kč
•2 dcl rozlévaného vína 26,- Kč, sedmičky již od 90,- Kč ....a tak u všech položek
K jídlu nabídneme drůbeží speciality s chlebem za jednotnou cenu 50,- Kč, stejně tak masové klobásy. Obří klobása s křenem a chlebem bude k mání za 65,- Kč.
A takto snížíme všechny ceny námi nabízeného zboží - hovězí steaky je možno si objednat do pátku do 12:00.
Součástí rozlučky bude také tombola.
Těšíme se na vás!
PS: Pokud si v budoucnu budete chtít u nás užít večírek, rodinnou či firemní oslavu, nebo se sejít prostě jen tak, připravíme vám na míru prostory, jídlo a pití v naší Kolibě na stejné adrese. Kapacita je cca 30 lidí + salónek, možnost přespání. omezeného počtu lidí.