22/04/2026
Přátelé - ještě něco málo k otevření Koštovny. Váže se k němu jedna smutná událost - a to odchod kamaráda, souseda či spolužáka mnohých z vás. A hlavně milovníka našeho piva a návštěvníka všech akcí v našem pivovaru - Františka, Fanouše, Fandy... On, a tudíž i jeho rodina, měli velké přání - rozloučení a rodinné posezení právě zde, v místě, kam chodil rád a kde měl přátele. Inu, neudělejte to pro něj. Tak jsme si sáhli na ruce a během tří dnů znovu zprovoznili půl roku zavřenou Koštovnu. :-) A když už to bylo, zazněla ta důležitá věta: "Tak co už tedy otevřít i pro ostatní?" :-D A bylo. Předpokládáme, že se Fanda tam nahoře směje, jak to pěkně zařídil. Tak mu přejme, ať mu tam vaří to nejlepší pivo. A my v pátek ochutnáme:
-11 Bašteckou
-12 Kotěra
- 11 tmavou Gočár
- 12 višňový ležák Kocour