06/09/2018
Vážení přátelé, známí i neznámí, Naši hosté. Svět se řídí moderní gastronomií , která jede stále dopředu, ale ruku na srdce kdo by si nedal něco z retro "gastronomie". Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli, že bychom pro Vás chtěli připravovat něco z dřívějších pochoutek, které dnes v klasických restauracích již nevaří. Startovat bychom chtěli od 17.09.2018. Touto cestou bychom Vás chtěli samozřejmě informovat, ale byli bychom i rádi, kdyby jste nám například do komentářů napsali, co by Vás potěšilo nebo na co máte dlouho chuť, ale již se to nevaří. Děkujeme za tipy a nápady. Váš Nový svět