22/11/2021
Ahoj,
poslední dobou ze všech stran slyším „těšíme se na rozlúčku s vinotékou v sobotu 18. prosince“. Abych se přiznal, mám z toho strach. Žádnou hurá akci jsem totiž neplánoval. Ten den narazíte na končící podnik, působící spíš smutně než vesele. Dopít poslední lahve je jistě dobrý nápad, ale musíte počítat, že výběr nebude nijak velký. Mnoho věcí, na které jste zvyklí, nebude už k mání. Navíc po odvozu lednice Coca Coly bude velký problém s chlazením, sudová vína zřejmě již nebudou vůbec.
Chápu a je od Vás moc milé, že mě chcete podpořit, a opravdu si toho vážím. Nicméně jako největší podporu bych vnímal, pokud byste v době do tohoto data každý přišel, nakoupil několik už nyní zlevněných lahví, které vypijete sami nebo rozdáte jako vánoční dárky. Sejít se poslední den vinotéky určitě můžeme, ale jak už jsem řekl, nebude to žádná radost, alespoň pro mě ne.
Ondra