01/02/2017
Ahoj všem,
rozhodli jsme se vytvořit novou fb stránku Hospůdky Na Palouku. Ať už sem chodíte do obýváku, na růžek, na palouk, pod palouk, do KačKač baru, na fb nás nyní najdete jako " Hospoda Na Palouku ". Buďte s námi v kyberspojení a mějte přehled, co se tu děje a bude dít :)