30/03/2019
Milí Vínečkáři loučíme se s Vámi!
Po osmi a půl letech jsme společně učinili zásadní rozhodnutí a dnešním dnem končíme provoz naší Vinárny V Zatáčce.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň a budeme rádi, pokud se s Vámi budeme moci setkat na některé z Hanspaulskych akcí.
Ať se Vám všem moc daří.
Vaši
Petra a Dan