07/05/2026
Bohužel nám osud nedovolil udělat Poslechovku v naší milované NOŘE… ALE!
Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli nejradikálnější řešení🙌
Venku už je teplo a zrovna na sobotu a neděli jsme objednali krásné počásko☀️Takže jsme vytáhli paty ze sklepa a přesouváme Poslechovku do bunkru nedaleko Semtína v Pardubicích🔥Kdo ví, ten ví… kdo ne, se dozví😁
Bude zde na vás čekat sloupek v podání .423 z a z 🔊🔊 na který vám zahrají zdejší i nezdejší🎶🪓
O žížu bude též postaráno, takže prosíme aby jste tentokrát nechali svoje chlasty doma a podpořili akci koupí škopku v plechu či nějakého drinku🍻🙌
Bude zde gril takže si s sebou klidně vem buřta nebo cokoliv na oheň🔥
GPS vám prozradíme v sobotu ráno a nabíhat na značky můžete prakticky kdykoliv😄 startujeme už v odpoledních hodinách a nejspíše v odpoledních hodinách i skončíme haha
Na spotu se chovej ohleduplně‼️ Odpadky a vajgle házej do koše nebo si udělej popelník z kapsy víš jak😆
Pošli to tvému kámošoj ať to pošle dalšímu kámošoj a dorazte šeci!
Těšíme se na vás, Kluci z Nory🙌❤️