11/04/2015
Poděkování všem návštěvníkům Kavárny pod kostelem
Naše malá, milá Kavárnička bude otevřena jen do 30. Dubna. 1. Května rada obce zrušila jakékoli pohoštění v těchto prostorách. Nedala vůbec žádnou šanci ani práci dalším zájemcům.
Jsme rádi, že jsme byly na pár let vaší součástí. Kavárnička byla pohodová s příjemnou atmosférou. Mrzí nás, že je kavárna zcela zrušena a místo ní tam budou úložné prostory pro kola. Děkujeme návštěvníkům za podporu a doufáme, že se vám u nás líbilo.
Přijďte si užít ještě poslední týdny v Kavárně u kostela. 24. Dubna bude bečka zdarma na rozloučenou. Bude obsluhovat Lukáš, Gabča….