30/04/2026
Vážení a milí,
počínaje dneškem zahajujeme "letní" provoz 👇👇👇
👉 Otevřeno ČTVRTEK - NEDĚLE.
👉 Zmrzliny na svém místě.
👉 Točíme 10°, 12°, Kofolu, Birell a nově BEZINKU.
Děkujeme za přízeň a sdílení informace 😘