01/09/2022
Nedovedeme si představit, že byste u nás seděli v zimních bundách a platili za pivo stovku, abychom my měli na faktury za plyn. 😔
Je to kruté, budete nám chybět, ale tuhle zimu zůstane naše Šatlava zavřená. Ta dvě patra prostě nevytopíme, proto od 1. 9. přerušujeme provoz.