28/05/2026
Klienti Denního stacionáře si užili příjemné dopoledne v kavárně Coffe Bar. Slunečné počasí přímo vybízelo k posezení u dobré kávy a milé společnosti.
V kavárně na ně čekala výborná domácí bábovka, která všem velmi chutnala. Příjemnou atmosféru doplnila milá a ochotná obsluha, díky které se klienti cítili vítáni a spokojeni.
Společné chvíle mimo prostředí stacionáře přinesly klientům nejen radost a nové zážitky, ale také možnost strávit čas v příjemném prostředí a popovídat si. Výlet do kavárny se velmi vydařil a všichni si jej užili s úsměvem. Tímto bychom chtěli moc poděkovat Coffe Baru za luxusní pozvání.....