29/12/2025
Děkujeme všem přátelům a kamarádům, kteří se s námi přišli rozloučit. Celé 3 roky nás podporovali .Bez Vás bychom to horko těžko dali.
Musíme říct byla to pekelná jízda.🤪😃😃😃😃
A věřte že si toho všeho vážíme .
Dnešní rozlučková dopadla nad naše očekávání.
A kolik kladného jsme vyslechli až to zahřálo u srdíčka.❤️❤️❤️❤️❤️
Nesmím zapomenout a poděkovat hlavně těm nepřejícným .Byli jste našim hnacím motorem.
Děkujeme ještě jednou všem a snad se někdy nebo někde potkáme.
Do Nového roku přejeme hlavně hodně zdraví zbytek jsou prkotiny jako peníze a tak. ❤️❤️❤️😃🥰🥳