20/01/2014
Na první organizační lekci, která proběhla 15. ledna se dostavilo pouze 8 parů. Všichni jsme se tedy domluvili, že termín pro přihášení posuneme do 31. ledna a první (druhá) lekce se uskuteční ve středu 5. února. Omlouváme se tímto za způsobené komplikace a prosíme všechny, kteří se chtějí naučit tancovat o trpělivost. Bylo by nám moc líto, kdyby kurz nakonec neproběhl. Všechy vás tedy prosíme, jestli váhate s účastí nebo víte o někom, kdo by chtěl tancovat (pár), pojďte mezi nás. Budeme moc rádi.