06/10/2025
Jsme rodiče !
⸻
💛 Kamarádi a přátelé, tak vám to konečně řeknu… 💛
Často se ptáte, kde je vaše oblíbená Špuntačka ?
Gabi ..
Tak tady je odpověď: momentálně jsem na mateřské dovolené a pečuji o našeho nejmenšího Špuntíka, malého Filipka.
Náš chlapeček, náš špuntík, naše radost a láska, už brzy oslaví čtyři měsíce.
Život běží rychle a já bych vám chtěla od srdce poděkovat za všechny gratulace, náklonnost a podporu. Omlouvám se, že to píšu až teď – někdy prostě čas potřebuje svůj čas.
Ano, někdy může všechno trochu zaklopýtnout a je to náročné, ale i přes to se snažíme, aby Vinotéka U Špuntu zůstala místem, kde se cítíte dobře..
I když jsem teď více doma s malým Špuntíkem, stále se staráme o chod vinotéky ( spolu s mou maminkou bez ní bychom tu dnes už nebyly )
plánuje hlídá a dělá maximum, aby všechno fungovalo.
Vinotéka je pro nás srdcovka ,podnik matky a dcery – naše srdce, které stále bije i za vás. ❤️
Vím, že někdy se může stát nedorozumění, třeba že se nedovoláte nebo narazíte na obsluhu, která není úplně zaběhnutá – je to součást růstu, učíme se a každé chyby nás mrzí.
O to víc si vážím všech našich zákazníků, kteří nám zachovávají přízeň. Vaše důvěra a spokojenost jsou pro mě i pro celý náš tým obrovsky důležité.
Abychom vám to vynahradili, chystáme krásné věci – na konci října se potkáme na Vinném trhu a začátkem listopadu otevřeme svatomartinská vína. Těším se, že s vámi opět prožiju chvíle plné pohody, radosti a skvělého vína.
Vaše Gábina , a malý Filip – Špuntík
Děkujeme za vás ❤️