01/04/2026
Zdravíme všechny naše příznivce po dlouhé zimě🥳🥳
Konečně je to tu!
🌸🐣 Velikonoce U Knoflíčků 🐣🌸
Přijďte si užít sváteční pohodu s dobrým pitím a něčím na zub! 🍷✨
Od pátku do pondělí máme otevřeno vždy od 14:00.
Těšit se můžete na:
🍺 čepovanou Plzeň a Radegast 10°
🥂 prosecco a výběr vín
☕ kávu i limču
🧀 nakládaný hermelín a utopence
🍳 velikonoční dobroty – vaječné amoletky a toasty od velikonočního zajíčka 🐰
Zastavte se na skleničku, něco dobrého a příjemnou atmosféru 💛
Těšíme se na vás!!!