06/06/2026
Tak včera jsme si Ve Špajzu u vínka hráli s AI... a já si udělala trošku legraci...vždyť na plavky nebylo počasí 🙈 Líbí se mi, jak jste reagovali a že máte smysl pro humor... 👍 Ale odteď bacha na mě....zalíbilo se mi to... 🤣🤣🤣
Občas Ve Špajzu dámská jízda....