11/04/2024
Na živo jsme se s Vámi sice rozloučili, ale cítíme, že by si to zasloužili i lidé, které jsme v naše poslední dny v hospůdce neviděli.
Chceme Vám všem moc poděkovat za náročné ale nádherné 2 roky, které jsme mohli strávit po boku s Vámi. Doufáme, že jste s námi byli spokojení a odcházeli od nás s dobrou náladou (pokud jste si odchod pamatovali😜). Zažili jsme zde skvělé akce, zápasy, zábavné večery, svátky a oslavy.⚽️🍾💃🏼
Všechno má své pro a proti, ale my chceme odejít především s těmi nejlepšími zážitky, které bychom bez Vás nezažili.🥰
Ani byste nevěřili, kolik věcí se člověk naučí, co pochytí a jak moc pak zná své štamgasty🤗 Nebojte, jakou kořalku pijete, si budeme pamatovat ještě dlouho🙈
Doufáme, že na naše působení v hospůdce na hřišti budete vzpomínat v dobrém, a společně se teď sejdeme i na druhé straně baru na pivečko, drinčík a nebo kořalku🥃 Protože ty přece jenom vládly rodinnou hospůdkou.😁
Děkujeme Vám všem, protože to díky Vám ty dva roky byly takové, jaké byly.🫶🏼🙏🏼