03/01/2026
Všechno krásné jednou končí…
Po dlouhých 26 letech nastal čas se rozloučit s místem, které bylo víc než jen restaurací.
Od roku 1999 byla Vinárna Vikárka místem setkávání, radosti, oslav i obyčejných všedních dní.
Děkujeme všem, kteří k nám po ta léta chodili, vraceli se a vytvářeli atmosféru, na kterou budeme navždy vzpomínat. Děkujeme za vaši přízeň, úsměvy, milá slova i věrnost.
Byla to pro nás obrovská životní kapitola a jsme vděční, že jsme ji mohli psát právě s vámi.
Děkujeme.
Stáňa & Martin ❤️