26/11/2025
Rozhodně není pravidlem, že se v zimě musí pít červené, ale pokud byste se jím přeci jen chtěli zahřát, máme pro vás osvědčený tip. 🍷
Svou přezdívku “objímací” si u nás tato skvělá Barbera z Piemontu od vinařství nevysloužila jen tak. 😄
Příběh tohoto vína se zrodil s jedním z našich klientů, když hledal víno do chladného počasí, které zahřeje, uvolní a dle jeho slov “obejme”. Tak jsme hledali a našli! 🤩 A od té doby je to naše objímací Barbera. 💯
A svou plnou chutí připomínající velmi vyzrálé tmavé ovoce, s minimálními tříslovinami a vyzrálostí hodné vína z ročníků 2012-14 může tuto zimu objemout i vás! 😊
Těšíme se na vaši návštěvu
Váš tým Winehub Mánesovka