27/02/2026
Vážení a milí hosté, chtěla bych vás informovat, že v restauraci končím a už v sobotu se nebude vařit. Otevřeno bude pouze na pití.
Chtěla bych se s vámi rozloučit, ale hlavně moc poděkovat všem, co k nám chodili, ať už na obědy, nebo se stavili na pivo , limo, kávu, nebo pro zmrzku.
Nebojte, restaurace pojede dál.
Zde vám dám prozatimní provozni dobu na měsíc březen od naší paní starotky:
Z důvodu změny provozovatele Hostince na Klokočné si Vás dovolujeme informovat, že od 28. února 2026 do začátku dubna 2026 se v hostinci nebude vařit.
Otevírací doba výčepu zůstává beze změny:
všední dny od 15:00 do 22:00,
o víkendu od 12:00 do 22:00.
Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a prosíme o pochopení vzniklé situace.
Těšíme se na Vás opět na jaře v novém režimu.
Ještě jednou všem děkuji za Vaši přízeň.
Dana