21/06/2025
Jen by mě zajímalo kde jste viděli nosit si do hospody své vlastní pití a alkohol!!!! Vy nejste rádi že máte hospodu!!!! Ja držím hospodu jen kvůli me rodině aby ta vesnice měla hospodu!! Vy si myslíte že hospoda je výdělečná tak to tedy není!!! Pojďte skuste si to!! 8 let vám tam držím hospodu a ještě me to stojí peníze. Jen si uvědomte že platím nájemné energie a hlavně člověka který tam pracuje!! Kde jso ostatní starosti zásobování a tak a na konec si pak vezměte svůj vlastní alkohol s pití!!! Je to od vás velké zklamání!!! Od teď jestli to uvidím vyhodím vás a nebo zavřu hospodu na stalo !!!!! A ten kdo si myslí že nájemné mám jen 500 korun ano ale ještě je k tomu 5500 elektřina a v zimě topení , a zdravotní a sociální !!! Všichni umíte počítat tak si to spočítejte!!!!
Teď sem vám přidal další dny otevření!! Zamyslete se nad sebou kde by jste si toto jinde dovolili??? Nikde protože by jste hned letěli !!!
A na konec když ja si chci udělat akci tam mě nájemné na sál stojí min 6000 !!!