11/05/2026
Trošku jsme upravili styl našich plakátů, tak doufáme že se budou líbit. A co se týče TATARÁKU, tak opravdu moc prosíme o objednávky dopředu. Je nám pak líto, když někdo počítá s tím že "ho bude dost" a nakonec se na něj nedostane🤨. To víte, v Šenově už člověk musí na to takto "vesnicky"🤷♂️🙈😅.