04/10/2017
Dáte si něco sladkého?? U nás po dobrém obědě..........
Zmrzlinový pohár s ovocem a čerstvou šlehačkou, zdobený lentilkami
(vanilková, čokoládová, jahodová zmrzlina)
Horké maliny s vanilkovou zmrzlinou a čerstvou šlehačkou
🤤
Palačinka s lesním ovocem, zdobená čokoládovým sorbetem