24/12/2020
Letos vyhlašuji za svůj vánoční nápoj : zlatá Tequila zakápnutá smoothie (jablko, pomeranč.....hodně na jemno a samozřejmě oloupat!... 😄) 1 : 1! Pro ty, co chtějí vidět zlaté prasátko nebo mít večer s*x, tak 1 : 2-3.... Šťastné a veselé přeji všem.