Zajdem na pivo :-)

Zajdem na pivo :-) Pivo patří čechům !!!!!!!Kdo zná nejlepší hospody v Hradci Králové prosím at' je sem napíše.

30/12/2010

Dobře vychlazená plzeň je lék na všechno :-D

01/11/2010

Řekl bych ze polovina lidi co sem chodi pivo nikdy nepili :-(

27/09/2010
09/09/2010

konec piva v čechách. To nikdy

Adresa

Hradec Králové

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Zajdem na pivo :-) zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet

Kategorie