08/01/2017
Od zítřka se u nás můžete těšit na SVAŘÁK Z KVALITNÍHO RYBIZOVÉHO VINA na ty mrazivé dny.
2DCL - 30KČ.
Ráda bych Vám poukázala na novější prodejnu kvalitních sudových vín. Neostýchejte se a zas Neváhejte a zastavte se na 2dcl kvalitního vínka mezi super lidi.
Frýdek-Místek
73801
| Pondělí | 10:00 - 19:00 |
| Úterý | 10:00 - 19:00 |
| Středa | 10:00 - 19:00 |
| Čtvrtek | 10:00 - 19:00 |
| Pátek | 10:00 - 19:00 |
| Sobota | 09:00 - 12:00 |
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Sudová vína U Moniky zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu Sudová vína U Moniky: