18/09/2025
Kamarádi bistra… ZAVÍRÁME…
Ale nebojte se, jen tento rok. Příští jaro otevřeme zase nejpozději 30.4. nebo jak počasí dovolí. 🤗
Bylo to zvláštní léto, ale i tak jsme si to s vámi všemi užili.
Moc děkuju všem holkám z baru za krásnou práci a moc děkuji vám všem, kdo sem rádi chodíte a dáváte si něco dobrého.
Tento víkend bude ještě nádherně! Takže bude tento rok naposledy otevřeno a to:
Pátek 15~21 h
Sobota 11~22 h
Neděle 11~22 h
Moc se na vás ještě těšíme!
Já pak jedu směr jít a na zimu si chci odhlásit Instagram a přihlásím se, až se bude zase probouzet jaro.
Děkuji a zatím se mějme prosím nádherně! 🙏🩵
Marta