03/04/2017
Naši milí zákazníci,šenk je sice nadále uzavřen,ale možná jste si všimli,že okénko se zmrzlinou už je několik dní v provozu! :-) Zatím máme pouze zmrzlinu,ale to se možná časem změní... Bohužel musíme letos prodávat vše "s sebou" a ne ke konzumaci na místě...Co byste třeba řekli na širší nabídku lahvových piv z menších pivovarů? Zajímal by vás tento sortiment? :-)