13/11/2017
Po delší odmlce způsobené hledáním vhodných prostor (zatím neúspěšně) proběhlo U Elišky tradiční posezení při kytarách a víně. Všech 7 zúčastněných hráčů předvedlo své umění na různých úrovních a i s dalšími přáteli absolvovalo příjemný večer.... a příště to bude jistě dřív, než zase za 5 měsíců - to jsme si slíbili :-)