Klub Novozámeckého vinařství

Klub Novozámeckého vinařství posezení u sudového vína - živá hudba, WIFI

prodávali jsme:
sudové víno, nealko, horké nápoje, drobné občerstvení


pořádali jsme:
řízené ochutnávky, hudební večery, oslavy, setkání kolektivů...

13/11/2017

Po delší odmlce způsobené hledáním vhodných prostor (zatím neúspěšně) proběhlo U Elišky tradiční posezení při kytarách a víně. Všech 7 zúčastněných hráčů předvedlo své umění na různých úrovních a i s dalšími přáteli absolvovalo příjemný večer.... a příště to bude jistě dřív, než zase za 5 měsíců - to jsme si slíbili :-)

28/06/2017

Po dobu prázdnin se asi nemá cenu snažit o nějaké scházení při víně, takže s tím začneme zase až po... a doufám, že v nějakých nových prostorách - včas dám vědět.

18/06/2017

Asi bych měl zdůraznit, že úterní večery při kytaře a víně pokračují, a to na Slovance v podniku U Elišky!

31/05/2017

Včera proběhla premiéra na nové pozici na Slovance U Elišky - lidí přiměřeně, víno fajn (Vinofol zazmatkoval, ale nezklamal).... s největší pravděpodobností tyhle tradiční úterky dodržíme až do prázdnin a občas přihodíme pátek. Pozítří(2. 6.) ještě ne, ale 9. stoprocentně ano a 16. s vysokou pravděpodobností také. :-)

23/05/2017

Abyste si nemysleli, že jsem na vás všechny zapomněl... dnes si jdu prohlédnout další dvě možné prostory ke klubovému využití - tak mi (si) držte palce, ať už něco vyjde :-)

28/04/2017

Mezi námi - tolik objímání a slzavých loučení, jako v úterý po divokém dopíjení "sudů", jsem nezažil ani při rozpadu Československa 😅

28/04/2017

Ode dneška je ledasco jinak: šenk U hradeb, jakožto prodejní prostor Novozámeckého vinařství, jsme s Martinou ve středu a čtvrtek zavřeli a vystěhovali. Už nemělo dál smysl trápit se s klesajícím zájmem vínomilné veřejnosti a stoupajícími hovadskými požadavky ministerstev. U památky mých šenků zde slavnostně přísahám, že avizovaný klub pro setkávání víno- a hudbymilovníků vytvořím a budu všechny informovat, a to co nejdříve. Howgh!

23/04/2017

Děkuji všem, kdo se přišli v pátek poloučit - věřím, že se vám to zamlouvalo... V úterý 25. ještě popijeme a zahrajeme a šlus-finito. Ale nebojte se, nějaké náhradní umístění na hudebněvinařský klub schrastím a dám vám všem vědět.

17/04/2017

Přátelé, v pátek 21. dubna večer se uskuteční oficiální loučení s šenkem U hradeb (při kytaře a víně), jelikož s koncem dubna 2017 končí i veřejné fungování šenku. Nějaké náhradní řešení pro pohodovou konzumaci vína se stále hledá, ale zatím je v neznámu... Tak se koukejte ukázat :-)

23/03/2017
11/03/2017

Oslava MDŽ proběhla v šenku v tradičním duchu - přítomné dámy obdržely karafiát, obložený chlebíček, kávu s věnečkem, pak zazněla melodie "Kupředu, levá", následoval projev v husákovském pojetí a vypukla nevázaná zábava. Přítomní pánové dorazili chlebíčky, nalévali se čímkoli a měl-li kdo málo, dorazil se opékaným špekáčkem... Skvostná akce, jejíž pozitivní náboj podpořily Vanessiny ztracené a šťastně nalezené brejle (naše blondýna je měla nečekaně v kapse).:-)

05/03/2017

Soudím, že sobotní akce Věry&Her People proběhla vcelku zdařile - lid se bavil muzikou, přátelským hovorem a slušným vínem.... "tak je to spravne-tak to ma byt"

Adresa

Ceska Lipa
47001

Telefon

773 606 171

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Klub Novozámeckého vinařství zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Klub Novozámeckého vinařství:

Sdílet

Kategorie