23/12/2019
Zdravím všechny příznivce HORNÍKU.
Předem dalšího příspěvku Vám chci jako vždy poděkovat za LAJKOVÁNÍ SDÍLENÍ A SLEDOVÁNÍ.
Tak na konec roku mám pro vás jednu né zrovna dobrou zprávu, bohužel nezbylo nám nic jiného než zavřít a ukončit tak pokus číslo dva o znovuoživení HORNÍKU. V podstatě důvodů je několik.
Za prvé ekonomický, chodit do práce a ještě tam nosit peníze s vidinou nulového zlepšení se nám opravdu moc nechce
Za druhé komplet se nám rozpadl náš vysněný DREAM TEAM
A za třetí majitel nemovitosti nám nechtěl prodloužit nájemní smlouvu.
A na konec když jsou ty vánoční svátky tak vám přejeme bohatého ježíška a šťastný nový rok 2020.