15/06/2020
Vloni jsme po 3 letech provozu zavřeli v bunkru Mléčný bar Marcela Ihnačáka, v němž jsme nabízeli různé komsomolské pochutiny.
V baru pracovali téměř bez výjimky lidé s duševní poruchou pod dohledem šéfkuchaře Marcela Ihnačáka a dalších podporovatelů našeho projektu.
Nikde jsme práci duševně nemocných neinzerovali, nechtěli jsme, aby s nimi návštěvníci baru jednali jako s postiženými.
Stejně jako jsme nikomu neřekli, proč náhle bar vloni skončil. Dávno před covidem.
Tady najdete vysvětlení, co se stalo a proč.
Rozhovor s Pavlem Palečkem, šéfem brněnského spolku Amerfo, který loni na podzim přišel o příspěvky na mzdy kvůli chybě externí účetní firmy.