16/04/2026
Čtvrt na smrt se po třech letech vrací do Brna napravit tenhle neodpustitelný dluh vůči druhé největší posluchačské základně alt-rockové kapely, která za sedm let odehrála ke třem stovkám koncertů na festivalech a v klubech po celé ČR.
Statistiky hlásí okolo tří set posluchačů z Brna měsíčně. Tolik se vás do Pekárny nevejde, ale věříme, že dorazí ti nejlepší z nejlepších!
Dvakrát nám to na poslední chvíli odřekla předkapela, takže možná nakonec zahrajeme sami... V tom případě se nebojte, vytáhnem komcept "Před náma jedeme my" a večer zahájí Honza akusticky.
Zároveň nám ale určitě dejte vědět, kdyby vás napadlo nějaké těleso, kterému by to před námi na pódiu slušelo. Rádi se o pódium podělíme!
Těšíme se už tenhle pátek. Láska. Vždycky.