21/05/2015
Milý přátelé dobrého vína, na středu 3.6.2015. v 18.00 hod. připravujeme pro vás řízenou degustaci vín Vítka Sedláčka z Vrbice. Jedná se o velice šikovného a poctivého moravského vinaře, kterého vínka dostávají spousty ocenění a medailí na prestižních výstavách. Pan Sedláček se velikou mírou zasloužil o založení VOC Modré hory a jeho vína jsou typickým představitelem VOC. Pro zdárný průběh akce a z organizačních důvodů poprosím zájemce aby svou účast potvrdili na FB - Jadranbrno.
Těšíme se na vás....