03/08/2022
Javni izvršitelj Bukarica,na nagovor nižeg sudije,napisao Zaključak (nema obaveštenja,nema žalbe,nema Rešenja...odmah nož u bubrege),napisao mi da dugujem nekoj advokatici Đorđević 10000,00 dinara(nemam veze s njom),da dugujem zateznu kamatu na dug koji ne postoji(ali stvarno) i da dugujem njoj troškove postupka i dobro obavljenog posla.Ne znam samo od koga je naplatila za dobro obavljen posao,kad takav neko ne postoji. Kaže neće me obaveštavati nego će staviti na oglasnu tablu,tako da i ne znam šta je stavila na tablu.Sudija višeg suda Alagić,koja joj je to odobrila "Rešenjem na moju Žalbu"(koju nikad nisam napisao,kaže, JI Bukarica je sve u pravu,pa ja sad više ne znam ko je u ovom pravosuđu lud a ko zbunjen. Opet predao krivične prijave protiv obe i opet VJT napisalo "DA NIJE NI PROČITALO MOJE PRIJAVE" jer je Bukarica u pravu,a Alagičku i ne spominju. Da se žalim Upravnom sudu? Koja vajda kad je sve u pravosuđu u raspadu. Neki dan puče katastar,sad će pravosuđe.Medicinske usluge lebde u vazduhu dok ne spiče o zamlju(gama i sajber nož s kojima su se kurčili služe samo privilegovanima.Ostali pravac Turska).