25/10/2017
Povodom NOVOG Zakona o FACEBOOK...koji je stupio na snagu...
IZJAVLJUJEM da je za upotrebu mojih ličnih podataka i fotografija u svakom trenutku potreban moj lični pristanak (BERNSKA KONVENCIJA). Svako ko čita, može kopirati ovaj tekst i objaviti ga na svojoj FB stranici.To će ga staviti pod zaštitu zakona. Obaveštavam FB administraciju da je od ovog trenutka strogo zabranjeno objavljivanje, kopiranje, distribuiranje mojih ličnih podataka ili preuzimanje bilo kakve druge akcije protiv mene, na osnovu mog FB profila ili njegovih sadržaja. Sadržaj ovog profila je pod nevidljivom oznakom "PRIVATNO" i ne sme se narušavati. (UKC 1 1-308-1-103 i rimski Status).
Svim članovima se preporučuje da objave ovo obaveštenje u ovoj formi ili dopunjeno novim detaljima koji se odnose na mogućnost zloupotrebe podataka sa FB profila i privatnih prepiski koje imaju veze sa FB komunikacijom. Preporuka je da se obaveštenje objavi u ovoj formi. Ako izjavu ne objavite na svom zidu, smatraće se da ste prećutno pristali i dozvolili korištenje vaših ličnih, biografskih podataka, fotografija i ostalih elemenata profila kao i slanje virusa u moje ime.
NE DELITE VEĆ KOPIRAJTE I NAPIŠITE NA SVOM ZIDU!!! Hvala vam , saglasna sam sa celim tekstom od pocetka do kraja !!!