16/12/2016
Чутки, так чи інакше, розповзаються, тому, мабуть, оголошу свою приватну новину, яка може стосуватися декількох тисяч моїх реальних друзів, і ще декількох тисяч віртуальних.
Отже:
Бар Барабан, який для декількох тисяч отих самих моїх друзів протягом останніх п'ятнадцяти років був смачною точкою, гарною музикою, другим домом, місцем зимового затишку та літньої ліні, переговорною кімнатою, стрєлкою, місцем роздягання посеред залу, комітетом верховної ради, всесвітньою конференцією політичних журналістів, хостелом, відправним пунктом, пунктом призначення, коворкінгом, геолокацією знайомств, одружень, річниць та хрестин, справжньою останньою барикадою та траншеєю для відпочинку у 2004 та 2013-14, СКОРО ЗАКРИВАЄТЬСЯ.
П'ятнадцять років - це вам, друзі, не хухри-мухри. Для когось це - півжиття, що минуло. Для когось - вже третина. Дохуя, як казав один мій шановний друг.
Можна було б ще поборотися, але ми вирішили що ну його в дупу. Краще загубити з тим, хто з тобою мауглі, ніж знайти з олігофреном.
Тож ми вирішили більше не займатися петтінгом з відразливими людьми.
Тут, у дворі на Прорізній 4, ми ще будемо до березня-квітня наступного 2017-го, поки тягнуться судові процеси (до речі, у нашому житті багато що міняється, бо це другий поспіль судовий процес, де суддя намагається бути об'єктивним).
У квітні-травні 17-го - у новому місці. У більш просторому та зручному, без каналізаційних проблем та порожніх пляшок на голови від доброзичливих бабусь зверху. У форматі, який точно втішить старих друзів і абсолютно точно порадує нових.
Якщо трапиться новий Майдан - ми будемо так само близько, як і раніше.
От таке. Слідкуйте за новинами )
Щиро ваш
ГК
АПД: Якщо вам подобався барабан, поставте свій рейтинг, нехай збережеться для історії )