14/10/2022
UŽI SI STARŠÍCH RODIČOV... kým ich máš a kým je čas. Vezmi ich von... na prechádzku, na voňavú kávičku, príjemný čajík, na skvelú pizzu či čokoľvek iné, čo ich poteší. Rozprávaj sa a pýtaj sa. Vnímaj. Možno aj bez slov alebo práve pár „historkami“ Ti odovzdajú niečo, čo Ti bude pomáhať ešte desiatky rokov. To čo zažili v princípe môže stretnúť aj Teba a vtedy možno dobre padne spomenúť si na pár večných princípov a „fungujúcich právd“, ktoré Ti teraz môžu sprostredkovať. Alebo aspoň precíť ich pokoj. Oni už vedia... to čo my možno len tušíme.
Ale možno budú chcieť oni počúvať Teba a vnímať Tvoju silu, sviežosť, ciele – túžby – ideály...
Hlavne si to spolu užite!
My vám k vašej pohode prispejeme 20%-nou zľavou na všetky jedlá z nášho jedálneho lístka. Podmienkou je, aby ste si to užili u nás v reštaurácií Všetko dobré a Ty aby si nám dal „like“, zdieľal nás alebo nás potešil vašou spoločnou fotkou z návštevy v našej reštaurácií...
Želáme VÁM všetkým do vašich vzťahov s blízkymi VŠETKO DOBRÉ!