07/03/2026
Jaz sem jaz, Vaška Kavarna, ampak nisem, to je moj Alter ego, jaz vidim.
Jaz komentiram in povem.
Si že spoznal bolj pametnega za vse? Nisi ne? Pa verjamem, da nikoli niti neboš.
“Capo di banda”, še v sanje ti vdre, a si nor?
Si vgasno luči?
Glej kaki pod maš, kaj si te delo, da nisi mogo posesat?!
Razsoli pralnega, maš cajt’!
Kak te nisi vido, da je travarice zmanjkalo, pa nisi mogo napisat?!?!
Toti iz IPF-a so tak butli.
Jaz bom tak vse prodal, sej vama se ni’.
Na harmoniko zna, pa rad špila, že od Galapagovsov, to so bli konkurenca Kingstonov, samo malo boljši.
Čeprav ma pol mezinca od hoblmašine od Riedlove jedilne mize, še vedno rad raztegne meh, sploh ko je kaki rojstni dan od domačih, pa mu mi kr tja njegovo harmoniko, Beltuno prinesemo.
Ga poznaš?